JAS Galgo Espanol – Ostercappeln 13.06.2009

2009_06_13_09Reminiscencje…

  • Wystawa kameralna, spokojna w ładnym  miejscu.
  • Ringi obszerne porośniete równą trawą.
  • Pogoda piękna: słońce i trochę chmur
  • Atmosfera: opanowane emocje
  • Zgłoszono 46 Galgos

WYNIKI:

Sędzia: Ms. van Zanten/NL

Baby class dog

  • 1 – Cocolores High Fidelity (B: Haas, O: Baader)

Baby class bitch

DOGS

Junior class

  • Vg1 – Rabilargo’s Banderas (B + O: Stene)

  • Vg2 – Paramour Design of Mine (B: Lindström, O: Baader)

  • G – Don Carlos del Ni?os Vencedores (B: Hübchen, O: Grussli)
  • absent – Little Lobito Horacio (B: Gaede/Ebbrecht, O: Meissner)

Intermediate class

  • G – Bandolero do Promontório da Lua (B: Cardita, O: Rodriguez)

  • absent – Cordobez do Promontório da Lua (B: Cardita, O: Meissner)

Open class

  • Ex1, CAC, VDH – Zarandillo Guapo Enredador (B: Schute, O: Röcker)
  • Ex2, RCAC, RVDH – Kashaya Vivaldo (B: Sunday, O: Rißmann)
  • G – Rabilargo’s Alejandro (B: Stene, O: Becker)

Champion class

  • Ex1, VDH – Abba Amona Cu Roi (B + O: van Hees)
  • Ex2, RVDH – Randeros Humberto (B: Ramos Burches, O: Petrowitz)
  • Vg3 – Little Lobito Ebro (B: Gaede/Ebbrecht, O: Müller)

Veteran class

  • Ex1, V-CAC, V-VDH, V-BOB, BM, JS – Don Manuel Ibericos Segoviano (B: Morgan, O: Reuser)

BITCHES

Junior class

  • Ex1, J-CAC, J-VDH, J-BOB, JJS, JS, BOB, J-BIS, BIS – Grey  Mountain Amaranta (B: Osietzki, O: Heyningen-Esbach)
  • Ex2, J-RCAC, J-RVDH – Little Lobito Hilda (B + O:   Gaede/Ebbrecht)
  • Ex3 – Little Lobito Hormiga (B: Gaede/Ebbrecht, O: Kipar)
  • Ex4 – Do?a Belana del Ni?os Vencedores (B: Hübchen, O: Gerdes)
  • G – Little Lobito Hada (B: Gaede/Ebbrecht, O: Pouch)
  • G – Daria del Ni?os Vencedores (B: Hübchen, O: Bomhoff)
  • G – Grey Mountain Azucena (B: Osietzki, O: Kłys)

Intermediate class

  • Vg1 – Dona Juanita of Little Milwaukee (B: Reuser, O: Völkel-Halilovic)

Open class

  • Ex1, CAC, VDH – Warlock’s Lucida Rabilargo (B:Weinberger, O: Stene)

  • Ex2, RCAC, RVDH – Zarandillo Guapa Eleadora (B: Schute, O: Heyningen-Esbach)
  • Vg3 – Rubi (B: – , O: Rissmann)
  • Vg4 – Buenos Dias Bonita Beneficium (B + O: Janecka)
  • Vg – Cherry Carola van de Wilgensloot (B + O: Vredeveldt)
  • G – Rabilargo’s Adoracion (B + O: Stene)

Working class

  • Ex1, VDH – Corona del Ni?os Vencedores (B + O: Hübchen)
  • Ex2, RVDH – Romanow’s Xamara (B: Müller, O: Demacker)
  • Vg3 – Biene (B: – , O: Klee)

Champion class

  • Ex1, VDH – Chispa Priesa del Ni?os Vencedores (B: Hübchen, O: Atsma/Reuser)
  • Ex2, RVDH – Romanow’s Bonanova (B: Müller, O: Demacker)
  • Ex3 – Little Lobito Dama de Juny (B: Gaede/Ebbrecht, O: Querfurth)

Veteran class

  • Ex1, V-CAC, V-VDH – Little Lobito Alejandra  (B + O: Gaede/Ebbrecht)

BOB

Grey Mountain AMARANTA

 

Komentarze